Örök eredménylisták

Zónák/országok:
  • Világ
  • Kontinens
  • Országok
  • Országcsoportok
Szint:
4:12.00
Kezdő dátum :To (date):
Nem:
  • Férfi
  • Női
Jelleg:
  • Szabadtér
  • Fedett pálya
Versenyszám:
Pálya szabályossága:
  • Csak szabályos
  • Csak szabálytalan
  • Mindegyik
A lista típusa:
  • Minden eredmény
  • Atlétánként egy eredmény
A teljes listák (332 results) csak All-Access hozzáféréssel érhetők el.
Kérjük, jelentkezzen be, vagy fizessen elő All-Access-re.
EredményA.h.Er.h.AtlétaSzül.Orsz.TípusHely.HelyszínDátumE.P.*Rek.
3:55.171.1.Genzebe DIBABA91ETHF1.Karlsruhe (GER)01.02.20141268WR, AR
3:57.912.2.Abeba AREGAWI90SWEF1.Stockholm (SWE)06.02.20141245AR
3:58.283.3.Yelena SOBOLEVA82RUSF1.Moskva (RUS)18.02.20061242
3:59.754.6.Gelete BURKA86ETHF1.Valencia (ESP)09.03.20081230
3:59.795.7.Maryam Yusuf JAMAL84BRNF2.Valencia (ESP)09.03.20081230AR
3:59.986.8.Regina JACOBS63USAF1.Boston (USA)01.02.20031228AR
4:00.287.10.Dawit SEYAUM96ETHF1.Boston (USA)28.02.20161226
4:00.468.11.Sifan HASSAN93NEDF1.Stockholm (SWE)19.02.20151224
4:00.729.13.Natalya GORELOVA73RUSF1.Moskva (RUS)27.02.20031222
4:00.8h10.14.Mary SLANEY58USAF1.New York (USA)08.02.19801221
4:01.2611.16.Yuliya CHIZHENKO79RUSF2.Moskva (RUS)18.02.20061218
4:01.7712.21.Nuria FERNÁNDEZ76ESPF11.Valencia (ESP)14.02.20091214
4:01.8113.22.Gudaf TSEGAY97ETHF2.Glasgow (GBR)20.02.20161213
4:01.9014.25.Kutre DULECHA78ETHF1.Karlsruhe (GER)15.02.20041212
4:02.3h15.27.Lyudmila ROGACHOVA66URSF1.Moskva (URS)14.02.19901209
4:02.3916.28.Laura MUIR93GBRF1.Beograd (SRB)04.03.20171209
4:02.5417.29.Doina MELINTE56ROUF1.Pireaus (GRE)03.03.19851207
4:02.5818.31.Yekaterina NOZKOVA-ROZENBERG80RUSF2.Moskva (RUS)27.02.20031207
4:02.6619.32.Kelly HOLMES70GBRF2.Birmingham (GBR)16.03.20031206
4:02.9220.35.Axumawit EMBAYE94ETHF2.Karlsruhe (GER)31.01.20151204
4:03.0h21.36.Natalia MARASESCU52ROUF1.Budapest (HUN)10.02.19791204
4:03.0922.37.Elena BUHĂIANU-ANTOCI75ROUF1.Madrid (ESP)05.03.20051203
4:03.2323.38.Gabriela SZABO75ROUF1.Maebashi (JPN)06.03.19991202
4:03.2824.39.Kalkidan GEZAHEGNE91ETHF1.Stockholm (SWE)10.02.20101201
4:03.4625.43.Fita LOVIN51ROUF2.Pireaus (GRE)03.03.19851200
4:03.5326.46.Yelena KANALES76RUSF3.Moskva (RUS)18.02.20061199
4:03.5326.46.Liliana BARBULESCU-POPESCU82ROUF1.Bucuresti (ROU)15.02.20081199
4:03.5828.48.Lidia CHOJECKA77POLF1.Birmingham (GBR)21.02.20031199
4:03.6129.49.Violeta BECLEA-SZEKELY65ROUF1.Stockholm (SWE)15.02.20011199
4:03.6430.50.Brigitte KRAUS56FRGF3.Pireaus (GRE)03.03.19851198

* Displayed result scores (R.S.) were calculated using the latest version of the IAAF Scoring Tables.